Moje samotne Tatry – Prelekcja Piotra Michalskiego

Serdecznie zapraszany na kolejne spotkanie z organizowanego przez Nas cyklu „Jura – odkrywaj ją bezpiecznie”.  Tym razem spotykamy sie na prelekcji prowadzonej przez naszego klubowicza, Piotra Michalskiego, który opowie o swoich przeżyciach na Tatrzańskch drogach.  „Każdy idzie własną drogą. Według tego, ile chce i ile może, ile jest w stanie przejść wedle tego także, jak sama ta droga się ułoży, niezależnie od tych warunków. Wspinaczka nie jest zajęciem „normalnym”. Ani też przymusowym. Każdy idzie własną drogą. I co innego znaczą dla różnych osób określenia, że coś jest „trudne”, „niemożliwe”, a coś „łatwe” i „możliwe”. Można też wybierać, czy w ogóle się tym zajmować, czy też nie. A jeśli już wejdziemy na tę pionową ścieżkę góry – to także iść nią można na różne sposoby. Dla każdego coś miłego i dla każdego coś strasznego. Tym razem opowiem o swej „samotnej ścieżce w Tatrach”. Pionowej, niekiedy nawet przewieszonej. Innej. I niezmiennie wciągającej…”  Zapraszam! Piotr MIchalski  Prelekcja odbędzie się w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece  Publicznej w Olkusz o godzinie 18:30 w piątek 14 września.  Serdecznie zapraszamy!